Günün Animasyonlu Resimleri
Şimdi Cep Telefonuna Gönder:
Vodafone için:2.8 TL , Turk Telekom için: 2.8 TL (vergiler dahil).
KKTCell için: 14 SMS / 56 Kontör .
Bu bir tekil içerik alımıdır. Servis ücreti, abone olduğunuz operatörün düzenleyeceği faturalar kanalıyla veya ön ödemeli hatlardan TL/Kr miktarı düşülerek tahsil edilecektir.
Nasıl Video Satın Alabilirim?

Cep telefonunuzla Wap’dan ve sms ile , bilgisayarınızdan web sayfalarımız aracılığı ile video talebinde bulunabilirsiniz.

Wap'tan içeril satın alımı;
Cep telefonunuzun tarayıcı bölümüne wap.hipir.com yazıp wap sayfamıza bağlanabilirsiniz. Ardından seçeceğiniz video tanıtım resmi yanında “Satın Al” butonuna basarak talepte bulunabilirsiniz. Talebiniz sonrasında ekrana gelen onay sayfasında yer alan şifreyi kutucuğa yazıp onay vererdikten sonra içerik cep telefonunuza yüklenmeye başlayacak ve kısa süre sonra işleminiz tamamlanacaktır.
Webten içerik satın alımı;
Bilgisayarınızın web sayfasına www.hipir.com adresini yazarak hipir web sayfasına bağlanabilirsiniz. Ardından seçeceğiniz içeriğin tanıtım resmi altından operatörünüzü ve cep telefonu numaranızı secerek cep telefonunuza video talebinde bulunabilirsiniz. Daha sonra cep telefonunuza seçtiğiniz içerikle ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecektir. 2977’den gelen mesajı kontrol edip, 4 dakika içinde EVET yazarak cevapladığınız takdirde içeriği yükleyebilmeniz için cep telefonunuza yeni bir mesaj gelecektir. Bu mesaj içindeki adrese bağlanarak içeriği cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.
Sms ile içerik satın alımı;
Sms ile içerik satın alabilmek için öncelikle satın alacağınız içeriğin sms kodunu bilmeniz gerekir. www.hipir.com adresinden seçeceğiniz video detay sayfasından sms koduna ulaşabilirsiniz. Sms konudu cep telefonunuzun mesaj yaz bölümüne yazarak 2977’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Ardından cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajını kontrol edip, EVET yazarak cevapladığınız takdirde oyunu yükleyebilmeniz için cep telefonunuza yeni bir mesaj gelecektir. Bu mesaj içindeki adrese bağlanarak içeriği cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.
Mob+ müşteri memnuniyeti
Ok
Günün Oyunu
Vodafone için:15.0 TL , Turk Telekom için : 15.0 TL(vergiler dahil).
KKTCell için: 75 SMS / 300 Kontör .
Tüm operatörler için tekil içerik alımı yapılmaktadır. Servis ücreti, abone olduğunuz operatörün düzenleyeceği faturalar kanalıyla veya ön ödemeli hatlardan TL/Kr miktarı düşülerek tahsil edilecektir.