Günün Duvar Kağıtları
Şimdi Cep Telefonuna Gönder:
Vodafone için:2.8 TL , Turk Telekom için: 2.8 TL (vergiler dahil).
KKTCell için: 14 SMS / 56 Kontör .
Bu bir tekil içerik alımıdır. Servis ücreti, abone olduğunuz operatörün düzenleyeceği faturalar kanalıyla veya ön ödemeli hatlardan TL/Kr miktarı düşülerek tahsil edilecektir.

İçerik alınırken nasıl bir onay aşamasından geçilir? Detayları nelerdir ?

Elektronik ortamda tüketicilerle karşı karşıya gelinmeksizin yapılan satışlarda teyid işlemi, yine elektronik ortamda yapılır ve ek bir sözleşme gerektirmez. Hizmetin kapsamı, detayları ve ücretlendirmesi gibi genel hüküm ve şartlar tüm tanıtım kanallarında açık olarak belirtilir. Onay vermek tamamem kullanıcı inisiyatifindedir. Kullanıcılar her bir içerik için “Satın Al” butonuna basarak onay verir ve içeriği satın alırlar.

İçerik satın almak için abone olmak gereklimi ?

Satın alım öncesinde hiçbir içerik için abone olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Abone olmadan dilediğiniz kadar içereik satın alabilirsiniz. Abonelik sık aralıklarla servislerimizi kullanan ve içerik satın alan kullanıcılara çeşitli faydalar sağlayan bir servistir.

Duvarkağıdı satın aldığımda içerik ücretinden başka data ücreti ya da herhangi bir ek ücret ödemeyecek miyim?

Hayır. Duvarkağıdı satın aldığınızda yanlızca içerik ücreti ödeyeceksiniz. Duvarkağıdını yüklerken kullanılan Data bağlantıları için ek bir ücret alınmamaktadır.

Operatorler tarafından bu servise sağlanan destek nedir?

Bu servis Turk Telekom, Vodafone ve KKTCELL operatörleriyle iş ortağı olarak çalışmakta ve operatörler bu servise alt yapı desteği sağlamaktadır. Servisden faydalanabilmek için operatörler tarafından sağlanan GPRS ,WAP* hizmetinin hattınız için aktif durumda olması ve cihaz ayarlarının** yapılı olması gerekmektedir. Satın alınan içeriklerle ilgili ücretlendirmeler Mobiloyuncu servisi adına bağlı bulunan operator tarafından alınmaktadır.

Telefonun İçerikleri desteklemiyorsa servisten yararlanamaz mıyım?

İçerik desteği olmayan bir cihazda gerçek ses açılmayacaktır, dolayısıyla bu servisten yararlanamayacaksınız.

İçerikler hangi telefon modellerinde çalışmaktadır?

Destekleyen tüm telefon modellerini tercih ettiğiniz içeriğin detay sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Satın aldığım fakat cep telefonuma yükleyemediğim ya da silinen bir içeriği tekrar yükleyebilirmiyim ?

Satın aldığınız içerikleri aynı model cihaz ve işlem yaptığınız cep telefonu numaranız üzerinden herhangi bir süre sınırı olmadan dilediğiniz zaman wap sayfamızda yer alan “hip+” bölümünden ya da müşteri hizmetlerimize ulaşarak ücret ödemeden alabilirsiniz. Satın aldığınız bir içeriğin cep telefonunuzda yer almaması yükleme sırasında wap bağlantısının kullanıcı tarafından ya da teknik bir sebepten dolayı kesilmesinden kaynaklanabilir. Bunun dışında bir içerik satın alındıktan sonra yüklemeyi tamamlamak ya da durdurmak tamamiyle kullanıcı insiyatifindedir. Böyle bir durumda yüklemenin yapılaması ücretlendirmede bir değişiklik olmasını sağlamamaktadır.

TL yüklemezsem indirdiğim içerikleri kullanamayacak mıyım?

İçerikleri kullanırken hattınızda yeterli bakiye olması gerekmemektedir. Ücretlendirme içeriği satın aldığınızda yanlızca bir defaya mahsus yapılmaktadır. Bunun dışında hattınızdan bir bedel alınmamaktadır.

İndirdiğim içerikleri kullanmak istediğimde sürekli internete bağlanacakmıyım?

Hayır. Yanlızca içeriği cep telefonunuza yüklerken data bağlantısı gerekmektedir. Bunun dışında içerikleri oynarken internet bağlantısı gerekmemektedir.

Satın alınan içeriklerle ilgili ücret iadesi talep edilebilirmi? Hangi durumda iade edebilirim?

4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN uyarınca, kullanıcılar satın aldıkları içerik ya da içeriklerle ilgili teknik bir sorun olması halinde ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Bunun dışında herhangi bir sebepten dolayı ücret iade talebi karşılanamamaktadır. Talebin servisimize bildirmesiyle birlikte içerikle ilgili ön bir inceleme yapılır ve durum tespit edilir. Öncelikle sorun giderilerek içeriğin kullanıcının cep telefonuna tekrar yüklenebilmesi sağlanır. İçerik kaynaklı sorun olması durumunda kullanıcı ücret iadesi için içeriği satın alma tarihinden itibaren 7 gün içerisinde talebini Başarı Mobile ' a bildirmek zorundadır. İçeriği alma tarihinden itibaren 7 günü geçen başvurularda ücret iadesi yapılamamakta, ancak içerik benzer bir içerik ile değiştirilebilmektedir. Ücret iadesinin geçerli olması durumunda, ürünün alımı ve ücretin iadesi ile ilgili olarak tahakkuk edecek her türlü vergi, resim ve harçları gibi masraflar kullanıcı tarafından karşılanacaktır.

18 yaşından küçük kullanıcılar içerik satın alabilirmi ? Alması durumunda ne tür bir uygulama geçerlidir ?

18 yaşından küçük kullanıcılar ebeveynlerinin bilgisi ve izni dahilinde içerik satın alabilirler. Bu durumda servis üzerinden yapılan tüm işlem ve ücretlendirmeler yasal olarak hat sahibinin sorumluluğundadır.

Satın aldığım fakat henüz kullanamadığım ya da kullanmak istemediğim bir içerikle ilgili ücret iadesi talep edebilirmiyim.?

4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN uyarınca, kullanıcılar satın aldıkları içerik ya da içeriklerle ilgili teknik bir sorun olması halinde ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Bunun dışında herhangi bir sebepten dolayı ücret iade talebi karşılanamamaktadır. Fakat böyle bir durumda kullanıcıya, ücretlendirilen içerik adedi kadar tercih ettiği farklı içerikler ücretsiz olarak gönderilebilir.

Tüm soru, sorun ve önerilerinizle ilgili telefonla destek almak için bize Müşteri Hizmetleri numaralarımızdan ulaşabilirsiniz:

0 312 444 0 100
TURK TELEKOM: 0 555 738 29 77
VODAFONE: 0 546 802 29 77

*GPRS (General Packet Radio Service/Paket Anahtarlamalı Radyo Hizmetleri), verilerin mevcut GSM şebekeleri üzerinden saniyede 28.8 Kb'den 115 Kb'ye kadar varabilen hızlarda iletilebilmesine imkan veren, cep telefonu, dizüstü bilgisyar, PDA ve diğer mobil cihaz kullanıcılarına kesintisiz İnternet bağlantısı sunan bir mobil iletişim servisidir.

WAP (Wireless Application Protocol/Kablosuz uygulama Protokolü) mobil telefonlar, avuçiçi bilgisayarlar (pda) gibi mobil iletişim araçları üzerinde internet içeriği sağlayan bir teknoloji. Internetle dünyanın bilgisine ve eğlencesine erişebiliyorsunuz. WAP bunu bir adım daha ileri götürerek, bu imkanları hareket halindeyken, yani kabloyla bir yere bağlı olmadan, her yerde, her zaman kullanıcıya özel bir şekilde verebiliyor.

** Operatör gprs ayarları;

Turk Telekom kullanıcıları için Gprs-Wap ayarları
Vodafone kullanıcıları için Gprs-Wap ayarları
KKTCELL kullanıcıları için Gprs-Wap ayarları