Hıpır > Hıpır Hakkında Yardım
Yardım
Etiketler

Hıpır Nedir?

Cep telefonunuz için her türlü eğlenceyi HIPIR Sayfalarında bulabilirsiniz.

HIPIR; Gerçek Ses, Ses efektleri, Video, Duvar Kağıdı ve Animasyonlu Resim servislerini hizmet vermektedir.

Tüm bu servislerden faydalanmak için Turk Telekom/Vodafone 2977'i kullanabilirsiniz.

DİKKAT!!!
Uygun olmayan modellere yapılan transferler ve GSM Operatöründen kaynaklanabilecek servis aksaklıkları için BAŞARI MOBILE sorumlu değildir.

2977 nedir?

Turk Telekom, Vodafone hatlı kullanıcılara yönelik olarak HIPIR’ın açtığı servis numarasıdır. Bu numaraya istediğiniz servisi ve telefonunuzun markasını kısa mesaj olarak gönderirseniz çok kısa bir süre sonra telefonunuza istediğiniz servis kısa mesaj olarak ulaşıyor. Bu yöntemle kredi kartı kullanmanıza gerek yok. Servislerin ücreti faturalı hatlarda faturaya ekleniyor, faturasız ön ödemeli hatlarda ise servis ücreti karşılığında içerik ücreti TL bakiyenizden düşecektir.

2977’den kimler faydalanabilir?

Turk Telekom,Vodafone hatlı cep telefonu kullanıcıları cep telefonlarının marka ve modelleri servisleri desteklediği sürece 2977’nin servislerini kullanabilirler.

2977’de hangi servisler var?

Gerçek Ses, Ses efektleri, Video, Duvar Kağıdı, Animasyonlu Resim servislerini 2977 üzerinden kullanabilirsiniz.

Hıpır Servisleri Nelerdir?

1. Video:
Video Yüklemelerinde HIPIR kullanıcıları cep telefonlarına birbirinden güzel ve sürekli güncellenen eğlenceli Video içeriklerini diledikleri zaman izleme imkanı bulabiliyor. Hıpır sayfalarında Komikler, Sevgi, Dizi-Film-ÇizgiFilm, Araçlar, Kırmızı Nokta, Manzara, Ünlüler, Hayvanlar, Animasyon3d ve Diğer Kategorilerinde yüklemek istedikleri içerikleri bulabilirler.

2. Gerçek Ses:
Cep Telefonlarını daha bir eğlenceli hale getiren Gerçek Sesler beğendiğiniz şarkıların birebir cep telefonlarınızda çalmasını gerçekleştiriyor. Gerçek Sesler Türkçe Pop, Arabesk, Halk, Sanat, Rock, Rap, Film/Dizi, Yabancı Pop, Rock, Rap, Raggae, Jazz, Klasik, Film/Dizi, kategorilerinde içerik sunmaktadır. Gerçek Sesleri yükleyebilmeniz için GPRS Ayarlarınızın olması gereklidir.

3. Duvar Kağıdı:
Duvar kağıdı Cep telefonunuzun gerekli yükleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra indirdiğiniz içeriğin Arka Planda gözükmesini sağlayacaktır. Duvar Kağıdı bölümünden İnsanlar, Hayvanlar, Teknoloji, Muzik, Aşk-Sevgi, Kırmızı Nokta, Ivır Zıvır, Manzaralar, Spor, Film, Ünlüler, Arabalar, Semboller, Burçlar ve Dini Kategorilerinden Beğendiğiniz İçeriği telefonunuza indirebilirsiniz. Cep Telefonunuza Duvar Kağıdı yüklemesi yapabilmeniz için GPRS Ayarlarınızın olması gereklidir.

4. Animasyonlu Resimler:
Animasyonlu resimler Yüklediğiniz içeriğin telefonunuzun özelliklerine göre isterseniz bekleme süresinde (stand-by) hareketli oluşan görüntülerle süslenmesini yada direkt arka planda birden fazla duvar kağıdını kullanmanızı sağlar. Animasyonlu resimleri, İnsanlar, Hayvanlar, Teknoloji, Muzik, Aşk-Sevgi, Kırmızı Nokta, Ivır Zıvır, Manzaralar, Spor, Film, Ünlüler, Arabalar, Semboller, Burçlar ve Dini kategorilerinden İçerik görüntülemesi yapabilirsiniz. Cep Telefonunuza Animasyonlu Resim yüklemesi yapabilmeniz için GPRS Ayarlarınızın olması gereklidir.